Подання

Надсилання статей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для видання Порівняльно-педагогічні студії?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Керівництва для авторів

Просимо подавати літературу у двох варіантах. Перший варіант має відповідати вимогам до оформлення бібліографічного опису ВАК України (Бюлетень № 3, 2008 р.). Другий варіант подається за Гарвардською системою посилань. Автор може самостійно оформити посилання у зазначеному стилі або скористатися   сайтом  www.citethisforme.com  для  створення  правильних  та  повних посилань  в  залежності  від  їх  типу, обравши опцію Citation  Style:  Harvard. Джерела, кирилицею подаються у транслітерованому варіанті (можна скористатися сайтами ua.translit.net (укр.мова) та ru.translit.net (рос.мова)), після них у квадратних дужках подається англомовний переклад назви. Цей варіант списку  літератури  наприкінці  статті  позначається  як  References.

 

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

  1. Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).

     

  2. Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  3. Інтернет-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL. Також зазначається дата доступу до зазначеного Інтернет-джерела.
  4. Статті подаються виключно англійською мовою. Статті супроводжується розширеною англомовною анотацією без електронного перекладу. Статті та анотації, перекладені за допомогою електронних перекладачів до розгляду не приймаються.
  5. Текст відповідає вимогам до стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".
  6. Якщо матеріал подається у рецензований розділ журналу, при оформленні файлу подання були виконані інструкції щодо Гарантій сліпого рецензування.
 

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.